Strona główna » Informacje bieżące » Wyniki eliminacji szkolnych dla kl.IV-VI do Wojewódzkiego Konkursy Biblijnego „Ewangelia wg św. Jana”.

Wyniki eliminacji szkolnych dla kl.IV-VI do Wojewódzkiego Konkursy Biblijnego „Ewangelia wg św. Jana”.

  • by

Oto uczniowie, którzy spośród 138 uczestników zakwalifikowali się do finału archidiecezjalnego, który odbędzie się 16 kwietnia br.

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów 🙂

Nazwisko    Imię      Punkty        Czas odpowiedzi

1 Kobylińska Anna 100% (39/39) 07:17

2 Bazydło Agata 94,9% (37/39) 07:36

3 Fiłonowicz Małgorzata 94,9% (37/39) 13:02

4 Kubarewicz Szymon 89,7% (35/39) 10:49

5 Brejnak Maja 89,7% (35/39) 08:19

6 Nowakowski Kacper 87,2% (34/39) 11:32

7 Mikołajczak Igor 87,2% (34/39) 12:22

8 Grosz Kinga 84,6% (33/39) 14:53

9 Kędzierska Maria 84,6% (33/39) 11:44

10 Kowalski Piotr 82,1% (32/39) 12:59

11 Wowak Kacper 82,1% (32/39) 14:57

12 Kiejdo Jacek 82,1% (32/39) 05:21

13 Liszewska Hanna 82,1% (32/39) 13:35

14 Szymczak Igor 82,1% (32/39) 05:34

15 Pucz Jakub 79,5% (31/39) 14:25

16 Brzozowska Ewa 79,5% (31/39) 09:13

17 Kapica Michał 79,5% (31/39) 12:36

18 Piercewicz Aniela 79,5% (31/39) 04:24

19 Kobylińska Ewa 76,9% (30/39) 07:17

20 Kremski Wiktor 76,9% (30/39) 08:34

21 Modrzewska Martyna 74,4% (29/39) 13:42

22 BRODOWSKA NATALIA 74,4% (29/39) 11:39

23 Zawadzki Piotr 74,4% (29/39) 11:27

24 Truszczyński Szymon 74,4% (29/39) 09:28

25 Budziejko Dominika 74,4% (29/39) 11:14

26 Filipkowski Jan 71,8% (28/39) 10:20

27 Runowicz Roksana 71,8% (28/39) 11:12

28 Sekita Paweł 71,8% (28/39) 14:59

29 Wojteczek Kinga 69,2% (27/39) 14:56

30 Pańczuk Tomasz 69,2% (27/39) 06:18

31 Pacuszka Olga 69,2% (27/39) 12:01

32 Bielecka Daria 69,2% (27/39) 15:00

33 Poniatowska Klaudia 69,2% (27/39) 14:57

34 Piotrowska Wiktoria 69,2% (27/39) 12:26

35 Kołowski Filip 66,7% (26/39) 06:41

36 KRYCZKA JAN 66,7% (26/39) 12:09

37 Zalewski Dominik 64,1% (25/39) 09:53

38 Milewska Julia 64,1% (25/39) 05:47

39 Bryksa Wiktor 64,1% (25/39) 11:58

40 Rokoszny Bartosz 64,1% (25/39) 08:26

41 Minkiewicz Klaudia 64,1% (25/39) 09:49

42 Angelczyk Oliwia 64,1% (25/39) 14:47

43 Świder Julia 64,1% (25/39) 14:59

44 Szweżyk Magdalena 64,1% (25/39) 10:18

45 Ptak Agata 61,5% (24/39) 08:31

46 Zbierzchowski Stanisław 61,5% (24/39) 06:54

47 Szefer Maciej 61,5% (24/39) 08:02

48 Niedźwiecka Paulina 61,5% (24/39) 11:16

49 Predko Julia 61,5% (24/39) 14:54

50 Dudkowski Antek 61,5% (24/39) 12:15

51 Węgielewski Bartosz 61,5% (24/39) 06:36

52 Zabłocka Lena 61,5% (24/39) 08:25

53 Szepietowski Łukasz 61,5% (24/39) 15:00

54 Orzeł Julia 61,5% (24/39) 12:58

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *