Strona główna » Informacje bieżące » KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!!!Laureaci Konkursu Biblijnego „Ewangelia wg św. Jana”

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!!!Laureaci Konkursu Biblijnego „Ewangelia wg św. Jana”

  • by

Po przeprowadzeniu, zgodnie z zapisami regulaminu, w dn. 16 kwietnia br. o godz. 13:00 finału Wojewódzkiego (Wojewódzko-Archidiecezjalnego) Konkursu Biblijnego im. Sługi Bożego Kardynała Augusta Hlonda „Ewangelia wg św. Jana”, komisja w składzie:

o. Dariusz Szymaniak OFM – Proboszcz Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego oraz Gwardian Klasztoru w Miłakowie

Ireneusz Miazga – Prezes Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w Miłakowie

Agnieszka i Tadeusz Bułak – koordynatorzy konkursu

ogłasza, co następuje:

W kategorii kl. IV-VI

I MIEJSCE – Jan Kryczka ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Olsztynie – 36/38 punktów (czas 07:56) opiekun-Łukasz Ocalewski

II MIEJSCE – Jan Filipkowski ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Lubawie – 35/38 pkt. (czas 09:57) opiekun – Łukasz Szauer

III MIEJSCE – Ewa Brzozowska ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Lubawie – 34/38 pkt. (czas 07:52) opiekun – Łukasz Szauer

WYRÓŻNIENIE – Piotr Kowalski ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Braniewie – 34/38 pkt. (czas 09:16) opiekun Teresa Podlecka

WYRÓŻNIENIE – Małgorzata Filonowicz ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Ełku – 34/38 pkt. (czas 10:38) opiekun s. Bernadetta Anna Górska

WYRÓŻNIENIE – Hanna Liszewska ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Ełku – 34/38 pkt. (czas 12:29) opiekun s. Bernadetta Anna Górska

W kategorii kl. VII-VII

I MIEJSCE – Piotr Mazurowski ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kętrzynie 35/36 pkt. (czas 10:15) opiekun – Małgorzata Piekarska

II MIEJSCE – Maja Zyśk ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Olsztynie 35/36 pkt (czas 11:55)) opiekun – Małgorzata Stypułkowska

III MIEJSCE – Kornelia Dudziec ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Biskupcu 34/36 pkt (czas 05:43) – opiekun ks. Mateusz Pstrągowski

WYRÓŻNIENIE – Maria Ejsymont ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Morągu 34/36 pkt (czas 12:48) – opiekun Elżbieta Nowik

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział (dyplomy i upominki prześlemy pocztą), a laureatów już teraz zapraszamy w dn. 29 kwietnia br. o godz. 13:00 po odbiór pucharów i nagród do Urzędu Wojewódzkiego w Olszynie (sala nr 160) – szczegóły prześlemy w zaproszeniach.

Informujemy jednocześnie, że w/w laureaci oraz osoby wyróżnione mogą wziąć udział w ostatnim etapie tego konkursu Wojewódzko-Metropolitalnym w Rumi, który odbędzie się w sobotę 12 czerwca br. o godz. 10:00 – szczegóły prześlemy 

JESZCZE RAZ SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Archidiecezjalna Komisja Konkursowa, Miłakowo, 13.04.2021 r.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *